W listopadzie 2019 roku MH Group S.A. podpisuje umowę z Camping Village Il Poggetto dotyczące współpracy w zakresie obecności domów mobilnych premium należących do Spółki na campingu w miejscowości Il Poggetto we Włoszech.

Domy mobilne sygnowane przez SmallCamp będą od sezonu 2020 dostępne dla turystów odwiedzających campingi we Włoszech:

Camping Village Il Poggetto to idealne wakacje dla tych, którzy chcą żyć na wsi wśród gajów oliwnych i winnic miejscowości Chianti,w sercu Toskanii, oraz blisko Florencji – stolicy i kolebki włoskiego renesansu. Ze wsi łatwo rownież dotrzeć do innych miast Toskanii, takich jak Piza z krzywą wieżą, Siena, Palio i Panforte, San Gimignano – czternaście średniowiecznych wież ponad czterdzieści metrów wysokości i Lucca: wszystkie miasta połączone są doskonałym autobusem wahadłowym. Dla miłośników zakupów: zaledwie kilka minut od miejscowości campingu w Toskanii znajdziesz centrum outlet sklepów z najważniejszymi markami odzieży, akcesoriami i innym

Kemping, boisko, sklep dla obozowiczów i przyczep kempingowych, zacienionym przez roślinność Toskanii, zaledwie kilka kroków od Florencji.